Social Post (3.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
