Social Post (3.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Token
ru: Токен

en: Delete user
ru: Удалить пользователя

en: Screen name
ru: Экранное имя

en: Plugin ID
ru: ID плагина
