Social Post (3.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
