Social Post (3.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Link
hi: कड़ी

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: UUID
hi: युयुआइङी
