Social Post (3.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Token
ja: トークン

en: Delete user
ja: ユーザーの削除

en: Screen name
ja: スクリーンネーム

en: Plugin ID
ja: プラグインID
