Social Post (3.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Link
pt: Ligação

en: Name
pt: Nome

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Plugin ID
pt: ID do plugin
