Social Post (3.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: User ID
vi: ID người dùng
