Social Post (3.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: UUID
ar: المعرف UUID
