Social Post (3.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка
