Social Post (3.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Plugin ID
ca: ID del connector
