Social Post (3.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
