Social Post (3.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Token
lv: Marķieris
