Social Post (3.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Token
oc: Geton (token)

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
