Social Post (3.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Delete user
sv: Radera användare

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
