Social Post (3.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης
