Social Post (3.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Link
es: Enlace

en: Name
es: Nombre

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Token
es: Comodín

en: Delete user
es: Eliminar usuario

en: Plugin ID
es: ID de extensión
