Social Post (3.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Token
fa: توکن
