Social Post (3.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Token
fi: Muuttuja
