Social Post (3.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ
