Social Post (3.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Token
pl: Wzorzec

en: Delete user
pl: Usuń użytkownika

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
