Social Post (3.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Name
pt: Nome

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Delete user
pt: Apagar usuário

en: Screen name
pt: Nome de tela

en: Plugin ID
pt: ID do Plug-in
