Social Post (3.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Name
et: Nimi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja

en: Plugin ID
et: Plugina ID
