Social Post (3.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Token
tr: Simge

en: Delete user
tr: Kullanıcı sil

en: Social
tr: Sosyal

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
