Social Post (3.0.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Token
hu: Vezérjel

en: Delete user
hu: Felhasználó törlése

en: Social
hu: Közösségi

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Integrations
hu: Integrációk

en: Login failed. Invalid OAuth2 state.
hu: Sikertelen bejelentkezés. Érvénytelen OAuth2 állapot.
