Social Post (3.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Link
fa: واصلی

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: هویت

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Token
fa: توکن
