Social Post (3.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Token
ro: Simbol

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
