Social Post (8.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Name
da: Navn

en: User ID
da: Bruger ID

en: Token
da: Symbol

en: Delete user
da: Slet bruger
