Social Post (8.x-2.0-beta1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Name
no: Navn

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Token
no: Symbol

en: Delete user
no: Slett bruker
