Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Message
af: Boodskap

en: Users
af: Gebruikers
