Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Message
am: መልእክት

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
