Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Message
ar: الرسالة

en: Users
ar: المستخدمين
