Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Message
az: Mesaj

en: Users
az: İstifadəçilər
