Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Message
bg: Съобщение

en: Users
bg: Потребители
