Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན
