Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Message
ca: Missatge

en: Users
ca: Usuaris
