Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Message
cs: Zpráva

en: Users
cs: Uživatelé
