Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Message
cy: Neges

en: Users
cy: Defnyddwyr
