Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Message
da: Meddelelse

en: Users
da: Brugere
