Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Message
el: Μήνυμα

en: Users
el: Χρήστες
