Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Message
et: Teade

en: Users
et: Kasutajad
