Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Message
gl: Mensaxe

en: Users
gl: Usuarios
