Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
