Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Message
hi: संदेश

en: Users
hi: प्रयोक्ता
