Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Message
hu: Üzenet

en: Users
hu: Felhasználók

en: Social
hu: Közösségi
