Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Message
is: Skilaboð

en: Users
is: Notendur
