Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Message
it: Messaggio

en: Users
it: Utenti
