Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Message
ja: メッセージ

en: Users
ja: ユーザー

en: Screen name
ja: スクリーンネーム
