Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Users
ka: მომხმარებლები
