Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Message
km: សារ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ
