Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Message
lt: Žinutė

en: Users
lt: Nariai
